Thanks for your email.

Return

Being Purple

Purple people are some 100 happy souls working mostly around Brno with random appearances in other global locations. They can be identified by a sense of humor, crazy ideas, or readiness to take responsibility, work hard, have fun and create excellent services.

See Open Roles

01

Responsibility & Freedom

We have a motto: “More responsibility gives more freedom”. This means however responsible you are, equals how much freedom you can enjoy. Being responsible is not just about getting to the finish line, nor how fast you get there, but how you get there. Be strategic, be thrifty, be savvy and make sure what you are doing makes sense. Because we trust you to be responsible, there usually isn’t a problem to design work around your life and your colleagues. We’re open to you working at any time, place, or way that suits your individual needs and role. Work from home because you prefer or need to? Sure. Work from abroad so you can stay longer after a vacation. Yes. Need to pick up a friend from hospital or kids from school? Absolutely. Prefer to start at noon and work late? None of this is a problem if you don't influence your teammates in a bad way. Performance and results are important for us. Once you make a promise to deliver, we believe that you will keep your word.

02

Friendliness

We treat others the way we want to be treated. We strive to be friendly, human, humble, supportive, and understanding, both towards clients, partners and to one another. You will notice small acts of kindness around the office each day; like being offered a delicious snack from someone’s weekend getaway on Monday, a slice of homemade birthday cake on Tuesday or french style pancakes on Wednesday. We enjoy coming to the office simply because we look forward to seeing our smiling colleagues. Plus we like spending time together outside the office to enjoy beers, sports, weekend activities as well as corporate events, like our company’s anniversary, Thanksgiving and Christmas parties, plus a week by the sea at our annual summer remote office.

03

Fairness

In our office, you won’t be able to tell a co-founder apart from someone who joined the team just days ago. The same fair, open-minded, transparent, and honest treatment is given to all Purple souls. Fresh fruits, good coffee, company gym, sauna, and a lot of other benefits to choose from, these are always the same for everyone. Just like tidying up the meeting room after yourself or putting the dishes into the dishwasher. When we cooperate with people, we want to find a solution which is beneficial for all parties, easy money and quick wins are not what we look for. We seek long term and meaningful cooperation.

04

Flexibility

As a company, a team or an individual player, we must be flexible, agile, ready to change and adapt. Sometimes it means we have to do something unpredictable, and no matter the circumstance, we jump on it and get it done. Flexibility hasn’t just allowed us to grow but also rescued us when we’ve encountered tough times in the past. Despite our best efforts, we know tough times may come again. We learn from mistakes and take every opportunity to improve. We are resilient and we are ready to roll up our sleeves and do it all over again.

05

Drive

We got to where we are today because we always try to find solutions, not excuses why it cannot be done. We have the drive to succeed globally, expanding far and wide from the roots of our home Czecho-Slovak, European Markets. Our team has more than doubled in size over the past two years and quadrupled over the past four. This fast-paced growth makes it critical that we are always willing to help colleagues with their work. We tend to be goal-oriented, self-developing, proactive and reliable business partners striving for mastery. We make sure that everyone we welcome onboard whether from Japan, Belize, Cyprus, U.A.E or anywhere else around the world shares that drive.

Open Roles

Hledáme QA odborníka

Moderní JavaScript stack, skvělý tým, který rád pracuje na neustálém zlepšování, svoboda, zodpovědnost a lidskost. V takovém prostředí tvoříme webové aplikace pro finanční instituce, které používají desítky tisíc klientů po celém světě a spravují přes ně miliony dolarů. Baví nás to. Máme práci na roky dopředu, rádi bychom dělali více, ale sami to nezvládneme.

Hledáme QA odborníka se zkušenostmi s testováním webových nebo mobilních aplikací, který by nám pomohl hlídat kvalitu našich produktů. Jsme v Brně a zakládáme si na kamarádském přístupu, zodpovědnosti a svobodě v práci. Není pro nás důležité odkud pracuješ. Jen se chceme pravidelně potkávat osobně a trávit spolu čas i „face-to-face”.

Co by tě čekalo?

V týmu máme zatím jednu testerku. Přidal by ses k ní a společně byste ověřovali, že jednotlivé funkce i celé produkty jsou vývojáři dodané kvalitně, bez bugů a chyb. Společně budete taky vylepšovat celý proces testování tak, aby byl co nejhladší a nejspolehlivější.

Zatím nám také chybí sada automatizovaných integračních testů, které by ověřily zakládní funkcionalitu bez nutnosti manuálního procesu. S tvou pomocí bychom tyto testy rádi připravili.

Samozřejmě budeš dělat věci jako reprodukování a dokumentování bugů, regresní testy, smoke testy a podobně. Však to znáš.

Jak a s čím pracujeme?

Celý náš současný stack je založený na JavaScriptu a Serverlessu v rámci AWS. Setkáš se u nás primárně s testováním webových aplikacích a postupně více a více bude i těch mobilních. Nemáme zatím žádnou ustálenou sadu nástrojů a budeš moci ovlivnit, co vše u nás nasadíme.

Kdo jsi ty?

Výše jsi viděl co by tě u nás čekalo. Určitě by pro tebe nemělo být všechno nové, ale taky nečekáme, že jsi v tom všem jako doma. Pokud máš silné základy a nějaké projekty za sebou, zorientuješ se rychle. Určitě oceníme, pokud dokážeš přinést zkušenosti s psaním a udržováním automatizovaných testů.

Velmi důležitý je pro nás tvůj přístup k práci. Dáme ti svobodu pracovat, jak chceš ty (máme o tom i článek). Očekáváme ale důslednost a zodpovědnost. Hledáme tedy samostatné lidi, kteří se rádi podělí o své zkušenosti a nebojí se diskutovat o svých nápadech, ale nepotřebují, aby je někdo kontroloval nebo tlačil do práce.

V práci používáme primárně angličtinu a hodně komunikujeme v psané formě na Slacku. Hledáme parťáka, kterému to nebude dělat problém a bude komunikativní. Rádi totiž udržujeme vřelé vztahy, i když se třeba chvíli osobně nevidíme.

Jak pracujeme?

Pořád inovujeme a snažíme se vylepšovat náš stack a zlepšovat naše produkty. Fungujeme agilně, protože plány se u nás často mění a upravují. Máme 2týdenní sprinty. Používáme tyhle nástroje a techniky:

 • GitHub - tam je veškerý kód
 • Jira - tam máme všechny úkoly. Zvažujeme ale i alternativy.
 • CircleCI automatizuje deployment
 • Děláme si navzájem code-reviews
 • Píšeme unit testy
 • Prezentujeme výsledky práce v rámci demo-sessions
 • Pravidelně diskutujeme nové nápady v rámci Tech-Stormingů

O naší práci píšeme taky blog. Určitě koukni. Nic u nás není statické. Zlepšujeme organizaci naší práce.

Zaujali jsme tě?

Možná jsme se netrefili přesně do tvé situace, ale pokud jsi se aspoň částečně našel, spoj se s námi.

Pošli nám přes formulář níže (ať už v češtině nebo angličtině):

 • Svůj životopis
 • Motivační dopis - napiš nám více o sobě a proč jsme tě zaujali. Dej si na tom záležet, často nám pomůže rozhodnout, s kým se přednostně potkat.
 • Pokud můžeš, přilož nějaký příklad své práce.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Are you ready for the adventure?

HR Specialist

Záleží nám na tom, aby u nás pracovali lidé, kteří zapadnou do našeho týmu, ve kterém společně posouváme Fin-Tech svět (a nejen ten) dopředu. Když už u nás někdo pracuje, chceme, ať ho práce naplňuje, baví, má možnost v ní růst a chodí do ní rád. Snažíme se pro to dělat, co můžeme.

To je důvod, proč hledáme i Tebe. V současné době se staráme skoro o 200 lidí na několika různých místech po celém světě a potřebujeme pomoct hledat další fialové lidi mezi nás a věnovat se jim, aby mohli pracovat “tak, jak chtějí žít”. Od minulého roku jsme vyrostli přibližně o třetinu a na další rok to bude asi ještě o další.

CO TĚ U NÁS ČEKÁ

Asi polovinu svého času věnovat hledání těch správných lidí k nám do týmu (nejen v ČR, ale po celém světě) a dělat lidem z hledání práce co největší zážitek. A tím to u nás nekončí. Jak už víš, je pro nás důležité, ať se lidé cítí dobře. Právě Ty bys tomu měl dopomáhat. Proto další velkou část času by Ti zabíralo pravidelné setkávání s našimi lidmi, zjišťování jejich potřeb, problémů, radostí a hledání řešení.

Určitě potřebujeme, aby ses věnoval výše uvedenému. Zároveň ale víme, že každý má přesah a baví ho i jiné věci. Proto, pokud bys stíhal a byl by pro to prostor, můžeš se věnovat činnostem jako je vzdělávání nebo event managementem.

JSI TEN, KOHO HLEDÁME?

 • Máš už s hledáním lidí zkušenosti a chceš je hledat nejen v ČR, ale po celém světě
 • Máš spoustu otázek, na které Tě zajímají odpovědi, ale přesně víš, kdy máš přestat mluvit a začít jenom naslouchat
 • Víš, že každý jsme nějaký a namísto předsudků a hodnocení máš pro člověka pochopení
 • Dokážeš mít nad věcmi nadhled, umíš se postavit do role pozorovatele a potom s čistou hlavou řešit situace a případné problémy
 • Neštítíš se i jiných úkolů, které mohou přijít a jsi ochotný vždy ostatním pomoct, pokud je to ve Tvých možnostech
 • Nebojíš se přicházet s jiným pohledem na věc, nápady a rád věci dotahuješ do konce (+ máš tah na branku)
 • Chceš růst a pracovat ve firmě, kde se některé věci dělají jinak

O našich vizích a představách bychom Ti rádi pověděli více osobně a společně probrali Tvou představu, jakým směrem by ses rád ubíral do budoucna :)

 

A KDO JSME MY?

Jsme mladý tým s chutí ukázat celému světu, že česká firma z Brna se může prosadit v mezinárodním businessu. Inovujeme finanční svět, snažíme se měnit status quo a inspirujeme konkurenci. Lidé jsou pro nás to, na čem záleží nejvíc, a budujeme na tom naše podnikání. Podnikání, které profitabilně roste. Umíme táhnout za jeden provaz a během dne zažíváme srandu, ale také řešíme krize, musíme pořádně makat a respektovat se navzájem.

Máme mezi sebou otevřené vztahy a nezastáváme striktní pracovní dobu - každý ví, na čem má pracovat a kolik času je tomu třeba věnovat. Máme raději projektový styl řízení než hierarchický. A taky máme fajn kancly v centru, vlastní fitko, saunu, a tak… Poznej nás trošku blíže skrze náš profil na Company Culture Market www.cocuma.cz/company/purple-technology

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Are you ready for the adventure?

Administrative Assistant

Působíme v oblasti finančních technologií a outsourcingu na finančních trzích. Pracujeme mezinárodně a našimi klienty jsou obchodníci s cennými papíry a jiné finanční instituce. Tyto firmy poskytují naše technologie koncovým zákazníkům ve více než 100 zemích světa.

Náš Právní tým pokrývá 7 specializací: Mezinárodní závazkové právo, Mezinárodní ochranné známky, Mezinárodní platební styk, Právo mezinárodních finančních trhů, Mezinárodní AML Compliance, CZ právo a Právo mezinárodních korporací. V poslední zmíněné specializaci hledáme někoho na plný úvazek, kdo by nám pomohl s administrativními úkony.

Toto je Livka, která Tě provede drsnými vodami Corporate Governance!

JAK MŮŽE PRÁCE U NÁS VYPADAT?

Ve svém plném úvazku budeš asistovat Korporátní sekci a zbytku týmu s administrativními úkony. Jedná se hlavně o žádání a přípravu dokumentů spojených s administrací zahraničních společností našich klientů, návštěvy notářů, soudních překladatelů a pošty, komunikace s ambasádami, bankami, vyplňování formulářů pro různé instituce. Požadavky budou většinou chodit od zahraničních bank a úřadů a vyžádávat je budeš od akcionářů a ředitelů spravovaných firem, většinou v originále a v angličtině. Proto bude potřeba být každý den s námi v kanceláři. Díky téhle práci získáš zkušenosti se správou zahraničních firem, které můžeš potom následně využít v dalších finančních institucích. Připadá ti to jako jednotvárná a rutinní činnost? Uvažuješ správně. Hledáme někoho, koho přesně tohle bude bavit. Ale známe i dny a týdny, kdy se nové požadavky klientů přivalí jako tsunami.

A toto je Anička, se kterou společně zmáknete všechny nástrahy Corporate administrativy ;)

JSI NÁŠ IDEÁLNÍ PARŤÁK?

 • Máš 3 roky praxe v administrativě
 • Business English on an advanced level is a must have
 • Čeština je také potřeba (domluvit si schůzku u notáře nebo pokecat s kolegy u kafe).
 • Baví tě opakující se úředničina a detailní práce s dokumenty
 • Dokážeš multitaskovat, správně prioritizovat a proaktivně řešit komplikace
 • Víš, jak si zorganizovat čas i dokumenty, máš smysl pro detail
 • Umíš si vyhrnout rukávy a máknout, když je potřeba splnit deadline
 • Přizpůsobit komunikaci individuálním požadavkům úkolů a jednotlivců
 • Dokážeš se vyjádřit stručně, přesně, výstižně a srozumitelně, také v angličtině
 • Zvládneš naslouchat potřebám ostatních a extrahovat problém
 • Dokážeš se rychle rozhodovat
 • Máš dokončené středoškolské vzdělání
 • Jezdíš s námi na víkendové teambuildingy cca jednou za kvartál

BODY NAVÍC ZÍSKÁŠ ZA:

 • Znalost anglické obchodní korespondence a právní angličtiny
 • Máš zkušenosti z finančních institucí, právních firem nebo úřadů
 • Znáš fungování International Corporate Governance

A KDO JSME MY?

Brno Legal Team

Velmi přátelský (snad až rodinný) kolektiv bez právní subjektivity, který spojuje vysoká odbornost, loajalita, důraz na customer experience, radikální upřímnost, cynický humor, sport (zejména beach volleyball), GoldFish Ibiza Mix 2014, pohárek nebo dva něčeho dobrého a gastronomie. Přesně v tomto pořadí.

“Míváme spoustu akcí, od víkendových výšlapů na Malé Fatře až po běžky v Jeseníkách, nebo remote office týdnu na Kypru."

Purple Technology s.r.o.

Jsme mladá firma s chutí ukázat celému světu, že tým z Brna se může prosadit v mezinárodním fintech a regtech trhu. Inovujeme finanční svět, snažíme se měnit status quo a inspirujeme konkurenci. Lidé jsou pro nás to, na čem záleží nejvíc, a budujeme na tom naše podnikání. Podnikání, které profitabilně roste. Umíme táhnout za jeden provaz a během dne zažíváme srandu, ale také řešíme krize, musíme pořádně makat a respektovat se navzájem. Máme mezi sebou otevřené vztahy a každý ví, na čem má pracovat a kolik času je tomu třeba věnovat. Máme raději projektový styl řízení než hierarchický. A taky máme fajn kancly v centru, vlastní fitko a saunu. Poznej nás trošku blíž skrze náš profil na Company Culture Market http://www.cocuma.cz/company/purple-technology.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Are you ready for the adventure?

Product Owner

Ve WebTech týmu navrhujeme, vyvíjíme a spravujeme služby a aplikace pro brokery na měnovém trhu. Například vyvíjíme webovou i mobilní verzi klientské zóny (můžeš si to představit jako “internet banking” prostředí). Taky automatizujeme procesy jako například otevírání nových účtů. A když nám zbyde volná chvilka, tak si hrajeme se slackboty, aby nám usnadnili život ;)

PROČ TĚ HLEDÁME?

Naši partneři rostou a rostou jejich požadavky na vývoj. S tím rostou i nároky na nás, abychom jim doručovali lepší řešení ve skvělé kvalitě. Kdysi jsme zvládali vše komunikovat společně. Poslední rok nám ale komunikaci mezi businessem a vývojáři hodně usnadňuje naše Product-Ownerka Kamča. Tým ale roste dál a už na všechno nestačí. Hledáme tak někoho dalšího.

JAK BUDE VYPADAT TVÁ PRÁCE?

 • Budeš most mezi zástupci businessu a vývojáři.
 • Tvým úkolem bude prioritizovat jednotlivé úkoly a zpracovávat k nim detailní podklady.
 • S tím souvisí zajištění co nejlepšího a nejkonkrétnějšího zadání pro vývojáře, kteří podle něj budou vyvíjet. A tím jim ušetříš spoustu času vyzvídáním, upřesňováním apod. :)
 • Směrem k businessu budeš zase komunikovat, jak vývoj postupuje.
 • Nebudeš vést samotný vývoj a sprinty, toho se nemusíš obávat, na to máme jiného parťáka v týmu ;)
 • Děláme mezinárodní business, proto je potřeba, aby ses dorozuměl anglicky.

“Hledáme někoho produktovo-projektově zaměřeného s dobrými koordinačními vlastnostmi a technickým přesahem. Staral by ses o naše desktopové ale i mobilní aplikace. Jsi tak trochu “Application Geek”, všimáš si každého detailu a chceš aby výsledná aplikace byla top-notch. Připravoval bys User Stories a spolurozhodoval o funkcionalitách. Neřídil bys tým, jen stanovoval priority a 80% času bys seděl s businessem. Dokážeš mluvit dvěma jazyky, aby ti rozuměli jak developeři tak i lidi na straně businessu.” Honza, Teamleader

A KDO JSME MY?

Jsme mladý tým s chutí ukázat celému světu, že česká firma z Brna se může prosadit v mezinárodním businessu. Inovujeme finanční svět, snažíme se měnit status quo a inspirujeme konkurenci. Lidé jsou pro nás to, na čem záleží nejvíc, a budujeme na tom naše podnikání. Podnikání, které profitabilně roste. Umíme táhnout za jeden provaz a během dne zažíváme srandu, ale také řešíme krize, musíme pořádně makat a respektovat se navzájem. Máme mezi sebou otevřené vztahy a nezastáváme striktní pracovní dobu - každý ví, na čem má pracovat a kolik času je tomu třeba věnovat. Máme raději projektový styl řízení než hierarchický. A taky máme fajn kancly v centru, vlastní fitko, saunu, a tak... Poznej nás trošku blíž skrze náš profil na Company Culture Market www.cocuma.cz/company/purple-technology

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Are you ready for the adventure?

Junior Financial Controller

Spreadsheety, interní databáze, budgety. Pokud tě tato slova nevylekala, ale naopak vzbudila tvou pozornost, tak čti dál, možná hledáme právě Tebe!

Hledáme posilu do našeho purple finančního týmu! Celkem je nás v Brně 10, máme tady šikovné lidi z big4, IFRS specialistky, účetní a i vlastní daňovou poradkyni. Naše agenda má tři oblasti - účetnictví pro české firmy, pro zahraniční a controlling & budgeting. Máme narůstající hromadu transakcí u jednotlivých firem, kterým spravujeme účto, a tak potřebujeme někoho, kdo nám to pomůže zmáknout.

Sháníme někoho, kdo by nám pomohl s komplexním controllingem českých firem a zároveň by měl na starosti rozúčtování služeb. Součástí práce bude taky budgeting a aktualizace finančních plánů, na čemž je potřeba pracovat s tým leadery jednotlivých business units. V budoucnu se pak agenda postupně může rozšířit na controlling a budgeting zahraničních firem.

Kdo jsi ty?

 • Máš železnou trpělivost, sokolí zrak a hlavně analytické myšlení
 • Jsi pečlivý, máš cit pro detail a zároveň vidíš ve věcech souvislosti a dokážeš si vytvořit big picture
 • Vyznáš se v účetnictví a exceluješ v excelu
 • Když není něco dotaženo, zorganizováno a není v tom pořádek, nedá ti to spát
 • Domluvíš se anglicky

Co Ti nabídneme?

 • Můžeš si vybrat nový noťas, mobil a vše, co potřebuješ ke své práci, z tvého Electro Budgetu
 • Chceš se vzdělávat? Kupovat si knížky, chodit na workshopy, konference nebo ke kouči? Od toho tady máme Education budget.
 • Chceš ušetřit čas chozením ke kadeřníkovi? Objednat si smoothie až k sobě na stůl, pomoc údržbáře s namontováním poliček nebo si pořídit Multisportku? Jasná věc s naší Cafeterií.
 • Přátelské a flexibilní prostředí; bezva kolegové z celého světa, se kterýma je super spolupráce, ale také velká zábava.

Kdo jsme my?

Jsme mladý tým s chutí ukázat celému světu, že česká firma se může z Brna prosadit v mezinárodním businessu. Inovujeme finanční svět, snažíme se měnit status quo a inspirujeme konkurenci. Lidé jsou pro nás to, na čem záleží nejvíc, a budujeme na tom naše podnikání. Podnikání, které profitabilně roste. Umíme táhnout za jeden provaz a během dne zažíváme srandu, ale také řešíme krize, musíme pořádně makat a respektovat se navzájem.

Máme mezi sebou otevřené vztahy a nezastáváme striktní pracovní dobu - každý ví, na čem má pracovat a kolik času je tomu třeba věnovat. Máme raději projektový styl řízení než hierarchický. A taky máme fajn kancly v centru, vlastní fitko, saunu, a tak… Poznej nás trošku blíž skrze náš profil na Company Culture Market - https://www.cocuma.cz/company/purple-technology/

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Are you ready for the adventure?

Windows Server Administrator

Do našeho Fintech týmu hledáme nového parťáka, který se bude starat o Windows servery. Na našich VPSkách běží primárně obchodní servery, které jsou umístěny v Londýně a Tokiu. Potřebujeme někoho, kdo si poradí, když nastane problém nebo ještě lépe, vše si nastaví tak, aby jim dokázal předejít a uchránil tak naše klienty od případného downtimu a nemožnosti přistupovat na finanční trhy. Pokud se něco rozbije v noci, tak to musí být i v noci opravené, ale to se stává maximálně jednou za deset let :)).

Práce je víc a víc a už k sobě potřebujeme někoho dalšího, kdo by nám se správou pomohl. Mimo sysadmin věcí máme v týmu ještě další role a dohromady se staráme o integraci poskytovatelů likvidity, správu obchodních serverů, agregačních hubů a vývoj aplikací nad jejich API. K tomu přirozeně patří i podpora ostatních oddělení a klientů při používání našich platforem a nástrojů a příprava dat pro zpracování dalšími odděleními.

CO TĚ U NÁS ČEKÁ:

 • Health monitoring VPS, nastavování pravidel a alertů, vyhodnocování zátěže a plánování odstávek nebo údržby
 • S tím je spojená analýza a předcházení problémů
 • Správa aktualizací Windows Server 2012 - 2019
 • Správa uživatelů, přístupů nebo firewallu
 • Proaktivní hledání podezřelé síťové aktivity jak na obchodním serveru, tak na VPS
 • A v neposlední řadě pravidelné zálohování

TOHLE HLEDÁME:

 • Nebazírujeme na letech zkušeností s administrací Windows Serverů, ale prostě musíš vědět, co děláš
 • Znalost sítí a řešení síťových problémů je pro nás taky klíčová
 • Máš ponětí o bezpečnosti a server health monitoringu
 • Někteří kolegové ve firmě neumí česky a servery nejsou hostované u českých společností, takže bez angličtiny to nepůjde

A TOHLE JE VÝHODA MÍT:

 • Pokud se vyznáš ve skriptování/programování tak je to jen výhoda
 • Orientace v infosec je taky plus
 • A znalost MT4/MT5 systémů by byla úplná třešnička na dortu, ale půjde to určitě i bez ní

CO TI ZA TO NABÍDNEME:

 • Můžeš si vybrat nový noťas, mobil a vše, co potřebuješ ke své práci, z tvého Electro Budgetu.
 • Chceš se vzdělávat? Kupovat si knížky, chodit na workshopy, konference nebo ke kouči? Od toho tady máme Education budget.
 • Cítíš, že se potřebuješ posunout v angličtině? U nás tu možnost dostaneš, máme několik lektorů, stačí si jen vybrat.
 • Chceš ušetřit čas chozením ke kadeřníkovi? Objednat si smoothie až k sobě na stůl, zajet si pracovat remote od moře nebo si pořídit Multisportku? Jasná věc s naší Cafeterií.
 • Každoroční remote office, kdy celá firma jede na týden pracovat někam mimo Česko.
 • Otevřenost neotřelým řešením, co si vymyslíme, můžeme klidně hned zrealizovat.
 • Kancelář máme přímo v centru a najdeš tam saunu, fitko, nebo třeba super terasu s grilem a výhledem na Petrov.
 • Ale hlavně super partu, volnost a místo kam se budeš rád vracet.
 • A taky ještě spoustu dalších věcí, které můžeme probrat osobně nebo přes video :)

A KDO JSME MY:

Jsme mladý tým s chutí ukázat celému světu, že česká firma z Brna se může prosadit v mezinárodním businessu. Inovujeme finanční svět, snažíme se měnit status quo a inspirujeme konkurenci. Lidé jsou pro nás to, na čem záleží nejvíc, a budujeme na tom naše podnikání. Podnikání, které profitabilně roste. Umíme táhnout za jeden provaz a během dne zažíváme srandu, ale také řešíme krize, musíme pořádně makat a respektovat se navzájem.

Máme mezi sebou otevřené vztahy a nezastáváme striktní pracovní dobu - každý ví, na čem má pracovat a kolik času je tomu třeba věnovat. Máme raději projektový styl řízení než hierarchický. A taky máme fajn kancly v centru, vlastní fitko, saunu, a tak...

Poznej nás trošku blíž skrze náš profil na Company Culture Market: https://www.cocuma.cz/company/purple-technology/

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Are you ready for the adventure?

Správce Nemovitostí

Máme ve správě několik desítek nemovitostí a zatím jsme hodně věcí okolo jejich správy outsourcovali na externí firmy, ale množství práce roste a chceme všechno vyřizování okolo shluknout pod našeho nového parťáka (třeba právě tebe), který všechno zastřeší.

Většinu času se budeš věnovat komunikaci a organizaci několika různých stran. Dohlédneš na to, ať jde všechno podle plánu, jednotlivé kroky na sebe navazují, nikde se nic nezasekne. Určitě zužitkuješ pečlivost, všechno musí sedět a musíš mít o věcech přehled. A zužitkuješ i excel ať už pro vedení evidence vyúčtování služeb, energií, kaucí a podobně a obecně zanalyzování nabídky.

CO TĚ U NÁS ČEKÁ:

 • Komunikace s realitkami, nájemníky, dodavateli energií, úřady, právníky nebo účetními
 • Zajištění oprav, úklidu nebo třeba stavebních prací od dodavatelů
 • Příprava nemovitostí na pronájem (dovybavení bytů) a hledání nájemníků
 • Občas se někdo zpozdí s nájmem, tak je potřeba se připomenout
 • Asistence s analýzou nových příležitostí a procesu akvizice

TOHLE HLEDÁME:

 • Smysl pro pořádek a systém je fakt potřeba
 • Trpělivost a asertivita se ti taky budou hodit
 • Organizační talent by ti neměl chybět
 • Potřebujeme ať jsi aktivní řidič, nemovitosti nejsou jen v Brně
 • A znalost angličtiny aspoň na B1

CO TI ZA TO NABÍDNEME:

 • Můžeš si vybrat nový noťas, mobil a vše, co potřebuješ ke své práci, z tvého Electro Budgetu.
 • Chceš se vzdělávat? Kupovat si knížky, chodit na workshopy, konference nebo ke kouči? Od toho tady máme Education budget.
 • Cítíš, že se potřebuješ posunout v angličtině? U nás tu možnost dostaneš, máme několik lektorů, stačí si jen vybrat.
 • Chceš ušetřit čas chozením ke kadeřníkovi? Objednat si smoothie až k sobě na stůl, zajet si pracovat remote od moře nebo si pořídit Multisportku? Jasná věc s naší Cafeterií.
 • Každoroční remote office, kdy celá firma jede na týden pracovat někam mimo Česko.
 • Otevřenost neotřelým řešením, co si vymyslíme, můžeme klidně hned zrealizovat.
 • Kancelář máme přímo v centru a najdeš tam saunu, fitko, nebo třeba super terasu s grilem a výhledem na Petrov.
 • Ale hlavně super partu, volnost a místo kam se budeš rád vracet.
 • A taky ještě spoustu dalších věcí, které můžeme probrat osobně nebo přes video :)

A KDO JSME MY:

Jsme mladý tým s chutí ukázat celému světu, že česká firma z Brna se může prosadit v mezinárodním businessu. Inovujeme finanční svět, snažíme se měnit status quo a inspirujeme konkurenci. Lidé jsou pro nás to, na čem záleží nejvíc, a budujeme na tom naše podnikání. Podnikání, které profitabilně roste. Umíme táhnout za jeden provaz a během dne zažíváme srandu, ale také řešíme krize, musíme pořádně makat a respektovat se navzájem.

Máme mezi sebou otevřené vztahy a nezastáváme striktní pracovní dobu - každý ví, na čem má pracovat a kolik času je tomu třeba věnovat. Máme raději projektový styl řízení než hierarchický. A taky máme fajn kancly v centru, vlastní fitko, saunu, a tak...

Poznej nás trošku blíž skrze náš profil na Company Culture Market: https://www.cocuma.cz/company/purple-technology/

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Are you ready for the adventure?

Junior Analyst

Celá firma roste a s tím i objem dat, které zpracováváme a proto se rozrůstá i náš BI tým, do kterého hledáme někoho analytického, kdo má rád ve věcech pořádek a pečlivost se zodpovědností jsou mu vlastní. Reportů u nás přibývá a pracujeme jak na reportech pro interní potřeby, tak na těch třeba pro regulátora.

Mimo tvé (budoucí) nejblížší kolegy v BI máme v týmu ještě další role a dohromady se staráme o obchodní servery, integraci poskytovatelů likvidity, správu obchodních serverů, agregačních hubů a vývoj aplikací nad jejich API. K tomu přirozeně patří i podpora ostatních oddělení a klientů při používání našich platforem a nástrojů.

CO TĚ U NÁS ČEKÁ:

 • Extrakce dat z databází a obchodních platforem
 • Vyhotovení celoskupinových KPIs
 • Příprava reportů v Excelu nebo Tableau
 • Konsolidace dat a reportů
 • Vylepšování postupů při zpracovávání dat
 • Spolupráce s kolegy v BI týmu a napříč firmou

TOHLE HLEDÁME:

 • Umíš výborně s Excelem
 • Znáš dobře SQL
 • Jsi analytický a systematický typ
 • Schopnost nalézt vzorce, závislosti a trendy ve velkém množství dat ti není cizí
 • Máš matematické uvažování
 • Důležitá je zodpovědnost a pečlivost, všechno radši třikrát zkontrolovat
 • A bez angličtiny to taky nepůjde
 • Ale i pokud něco z toho nesplňuješ, tak nám napiš a pobavíme se jestli tě to třeba můžeme doučit :)

CO TI ZA TO NABÍDNEME:

 • Můžeš si vybrat nový noťas, mobil a vše, co potřebuješ ke své práci, z tvého Electro Budgetu.
 • Chceš se vzdělávat? Kupovat si knížky, chodit na workshopy, konference nebo ke kouči? Od toho tady máme Education budget.
 • Cítíš, že se potřebuješ posunout v angličtině? U nás tu možnost dostaneš, máme několik lektorů, stačí si jen vybrat.
 • Chceš ušetřit čas chozením ke kadeřníkovi? Objednat si smoothie až k sobě na stůl, zajet si pracovat remote od moře nebo si pořídit Multisportku? Jasná věc s naší Cafeterií.
 • Každoroční remote office, kdy celá firma jede na týden pracovat někam mimo Česko.
 • Otevřenost neotřelým řešením, co si vymyslíme, můžeme klidně hned zrealizovat.
 • Kancelář máme přímo v centru a najdeš tam saunu, fitko, nebo třeba super terasu s grilem a výhledem na Petrov.
 • Ale hlavně super partu, volnost a místo kam se budeš rád vracet.
 • A taky ještě spoustu dalších věcí, které můžeme probrat osobně nebo přes video. :-)

A KDO JSME MY:

Jsme mladý tým s chutí ukázat celému světu, že česká firma z Brna se může prosadit v mezinárodním businessu. Inovujeme finanční svět, snažíme se měnit status quo a inspirujeme konkurenci. Lidé jsou pro nás to, na čem záleží nejvíc, a budujeme na tom naše podnikání. Podnikání, které profitabilně roste. Umíme táhnout za jeden provaz a během dne zažíváme srandu, ale také řešíme krize, musíme pořádně makat a respektovat se navzájem.

Máme mezi sebou otevřené vztahy a nezastáváme striktní pracovní dobu - každý ví, na čem má pracovat a kolik času je tomu třeba věnovat. Máme raději projektový styl řízení než hierarchický. A taky máme fajn kancly v centru, vlastní fitko, saunu, a tak...

Poznej nás trošku blíž skrze náš profil na Company Culture Market: https://www.cocuma.cz/company/purple-technology/

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Are you ready for the adventure?

Účetní pro nemovitosti

Momentálně hledáme účtaře, který se bude zabývat účetnictvím v souvislosti s nemovitostmi, především pronájmem a s tím souvisejícími procesy. Budeš úzce spolupracovat s naším správcem nemovitostí, který je má všechny pod správou. Nemovitosti máme jen v ČR.

Bude potřeba jít hodně do detailu a analyticky nad věcma přemýšlet. No a občas se nenechat lehce odbýt, dostat všechny potřebné dokumenty nemusí být vždy úplně jednoduché. 

JAKÁ PRÁCE TĚ U NÁS ČEKÁ:

 • Komplexní zpracování účetní agendy ohledně pronájmů nemovitostí
 • Ale může se stát, že je potřeba zaúčtovat i jiné věci v rámci skupiny
 • Častá komunikace s naším správcem nemovitostí
 • Sběr, kontrola a záznam účetních operací
 • Spolupráce na sestavení účetní závěrky, rozvahy a výsledovky v účetním softwaru
 • A samozřejmě archivování všech účetních a mzdových podkladů a výkazů
 • Objeví se sem tam i nějaké ad hoc záležitosti a to je pak na domluvě v rámci týmu, kdo má zrovna prostor se tomu věnovat

JAK VYPADÁ NÁŠ IDEÁLNÍ PARŤÁK:

 • Máš alespoň 3 roky praxe se samostatným vedením účetnictví
 • Skvěle ovládáš podvojné účetnictví a máš základní orientaci v daních
 • Dokážeš řešit problémy samostatně
 • Když není něco dotaženo, zorganizováno a není v tom pořádek, nedá ti to spát
 • Máš logické myšlení a vidíš věci v souvislostech, jak na sebe navazují a co ovlivňují
 • Baví tě nacházet řešení, u kterých používáš selský rozum

“Pro nás v týmu je důležitá důvěra a pokud si něco slíbíme, víme, že se na sebe můžeme spolehnout. Rádi bychom k nám někoho nápaditého a iniciativního, kdo sám přichází s nápady a dokáže zamakat, když je to potřeba.” - Michal, Team leader finance týmu

CO JE VÝHODA MÍT:

 • Pokud máš zkušenost s účtováním nemovitostí, tak je to velká výhoda
 • To stejné platí pro znalost Money S3
 • A když budeš umět i anglicky klidně jen základy tak se ti to taky bude hodit.

CO TI ZA TO NABÍDNEME:

 • Můžeš si vybrat nový noťas, mobil a vše, co potřebuješ ke své práci, z tvého Electro Budgetu.
 • Chceš se vzdělávat? Kupovat si knížky, chodit na workshopy, konference nebo ke kouči? Od toho tady máme Education budget.
 • Cítíš, že se potřebuješ posunout v angličtině? U nás tu možnost dostaneš, máme několik lektorů, stačí si jen vybrat.
 • Chceš ušetřit čas chozením ke kadeřníkovi? Objednat si smoothie až k sobě na stůl, zajet si pracovat remote od moře nebo si pořídit Multisportku? Jasná věc s naší Cafeterií.
 • Každoroční remote office, kdy celá firma jede na týden pracovat někam mimo Česko.
 • Otevřenost neotřelým řešením, co si vymyslíme, můžeme klidně hned zrealizovat.
 • Kancelář máme přímo v centru a najdeš tam saunu, fitko, nebo třeba super terasu s grilem a výhledem na Petrov.
 • Ale hlavně super partu, volnost a místo kam se budeš rád vracet.
 • A taky ještě spoustu dalších věcí, které můžeme probrat osobně nebo přes video :)

A KDO JSME MY:

Jsme mladý tým s chutí ukázat celému světu, že česká firma z Brna se může prosadit v mezinárodním businessu. Inovujeme finanční svět, snažíme se měnit status quo a inspirujeme konkurenci. Lidé jsou pro nás to, na čem záleží nejvíc, a budujeme na tom naše podnikání. Podnikání, které profitabilně roste. Umíme táhnout za jeden provaz a během dne zažíváme srandu, ale také řešíme krize, musíme pořádně makat a respektovat se navzájem.

Máme mezi sebou otevřené vztahy a nezastáváme striktní pracovní dobu - každý ví, na čem má pracovat a kolik času je tomu třeba věnovat. Máme raději projektový styl řízení než hierarchický. A taky máme fajn kancly v centru, vlastní fitko, saunu, a tak...

Poznej nás trošku blíž skrze náš profil na Company Culture Market: http://www.cocuma.cz/company/purple-technology.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Are you ready for the adventure?

C# Developer

Fin-Tech, jehož součástí bys na této pozici byl, je malinkatý vývojový tým, který je součástí mladé společnosti s českými kořeny. Jsme ve fázi přerodu z punkového vývoje k agilní metodologii. Naším cílem ale není zavést spoustu procesů a meetingů, jako spíš dělat věci efektivně. Všichni máme svoje zvyky a specifika, vždy se ale snažíme dohodnout na společných postupech. Každý projekt je pro nás výzva a cesta k novým poznáním. Učíme se věci za pochodu a nemáme problém zavádět nejnovější technologie, pokud to dává smysl.

 

Stává se, že na některých kritických projektech musíme makat i na 200%, ale vždycky to nějak zvládneme. Proč? Protože:

 • K vyřešení problému se dostaneme i bez nutnosti pořádat zdlouhavé a neproduktivních meetingy

 • Náš tým se skládá ze 3 lidí, kteří jsou schopni se lidsky domluvit na flexibilní spolupráci

 • Nikdo nám nevnucuje způsob, jakým máme pracovat - důležitý je u nás hlavně výsledek a to, jak jsme se k němu dostali, je zcela na nás.

FAQ

Pro koho budu vytvářet nové programy?

Naše práce se většinou odvíjí od potřeba našich institucionálních zákazníků, se kterými buď sdílíme patro v budově nebo alespoň kanály na Slacku. Veškeré domluvy a konzultace jsou tak velice jednoduché. Cílem je vždy buď vytvořit něco nového a užitečného pro klienta nebo pomoci kolegům např. automatizací nějakého procesu.

Co bych měl umět?

Rámcově by ti měly hodně říkat vícevláknové, dobře škálovatelné aplikace a neměl bys mít problém je vytvářet. Měl by sis umět poradit, pokud bude program limitován např. nízkou dostupnou paměti nebo nutností co nejrychlejšího vykonání (přece jenom realtime by mělo opravdu znamenat realtime).

Koncovými zákazníky pro tyto aplikace budou tví kolegové z dalších týmů, takže jakékoliv připomínky a zpětnou vazbu budete moct s klidem probrat ve firemní sauně, nebo třeba na terase.

Přestože jsou aplikace často používány interně, neznamená to, že není kladen důraz na kvalitu. Právě naopak. Spousta našich nástrojů běží 24/7, v extrému zpracovává až stovky požadavků za vteřinu a pracuje s omezenými systémovými zdroji. Když něco selže, společnost to stojí spoustu peněz a práce navíc, takže jakmile něco přestane fungovat, musíme se o tom dozvědět co nejdřív a situaci okamžitě řešit.

Jak bude práce u vás vypadat?

Nemáme ustálené korporátní procesy a snažíme se, aby bylo co nejmíň byrokracie a co nejvíc času na programování.

Při tvorbě nového systému budeš mít čas na research/PoC a zamyšlení se nad návrhem, který pak probereš s ostatními. Od toho se pak odrazíme pro další tasky a domluvíme se s kolegama, kdo bude na čem dělat.

A co když se nevyznám ve Forexu?

Znalost Forex prostředí vnímáme spíš jako výhodu, než podmínku, a tak není potřeba, aby ses v tomto prostředí někdy v minulosti pohyboval. Ostatně málokdo ze současných členů týmu měl před nástupem nějaké vědomosti z tohoto odvětví.

S čím budu pracovat?

Vyznat by ses měl v následujících - VisualStudio 2019; C# Entity Framework; REST API; PostgreSQL; MySQL; Github; Azure DevOps; Dapper.

Vážně je u vás tak volná pracovní doba, jako je popsaná v textu inzerátu?

V zásadě ano. Než se však na své pozici zaučíš, upřednostňovali bychom, abys do kanclu chodil spíše pravidelně. Po dokončení učící fáze je rozvržení tvé pracovní doby a místa jejího konání zcela na tobě.

KDO JSME MY?

Jsme mladý tým s chutí ukázat celému světu, že česká firma z Brna se může prosadit v mezinárodním businessu. Inovujeme finanční svět, snažíme se měnit status quo a inspirujeme konkurenci. Lidé jsou pro nás to, na čem záleží nejvíc, a budujeme na tom naše podnikání. Podnikání, které profitabilně roste. Umíme táhnout za jeden provaz a během dne zažíváme srandu, ale také řešíme krize, musíme pořádně makat a respektovat se navzájem. Máme mezi sebou otevřené vztahy a nezastáváme striktní pracovní dobu - každý ví, na čem má pracovat a kolik času je tomu třeba věnovat. Máme raději projektový styl řízení než hierarchický. A taky máme fajn kancly v centru, vlastní fitko, saunu, a tak... Poznej nás trošku blíž skrze náš profil na Company Culture Market www.cocuma.cz/company/purple-technology

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Are you ready for the adventure?

Senior JavaScript Developer

Our WebTech team designs, develops and manages broker services and applications. This way we facilitate interaction with our clients and reduce the work of a broker's employees. For instance, we develop a web and mobile version of the client zone for managing accounts, deposits and withdrawals (think "internet banking"). We also automate processes like opening new accounts, depositing funds and other things that help make work simple. If there is any free time left, we play with the slackbots to make our lives easier. ;)

Our vision is to be a good partner for brokers and create a modern and efficient environment for their clients and employees. We base all on a flexible team of Full-Stack Javascript developers and use AWS, Serverless, GraphQL, and React.

 

WHAT WILL YOU WORK ON

If you are experienced, you can expect:

 • Development of a new serverless backend (AWS Lambda, AWS Step Functions).
 • Creating GraphQL API for specific applications.
 • Creating a new React app that will help our team manage user and requirements.
 • Developing applications for clients and building their mobile versions.
 • Developing websites written in React.

If you want to grow, you can expect at the beginning:

 • Writing specific lambda functions to help automate our processes.
 • Creating forms using our own React tool.
 • Linking external systems.
 • We'll show you everything. You will learn to use modern technology through small tasks.
 • And if everything goes well, you will be able to move forward in the course of a year and work on bigger applications.

WE DEVELOP WITH:

 • Javascript ES 6/7, TypeScript
 • NodeJS
 • React, React Native
 • GraphQL, REST API
 • PostgreSQL, MongoDB, AWS Lambda
 • HTML5, CSS
 • + anything else if it works
 • We work agilely and use Jira and Github for development

What's important to us is your attitude, desire to move forward and learn new things. It does not matter if you are not skilled in everything mentioned above. You will become a part of our team, but at the same time, we will give you space to work independently. You can expect to get a separate assignment and it will be up to you to come up with the best possible solution.

 

WHO ARE WE?

We are a young team with a desire to show the whole world that a Czech company from Brno has its place in the international business. We are innovating the financial world, trying to change the status quo and inspire competition. People are what matters most to us and the groundwork of our entrepreneurship which grows profitably. We can work as a team and have a lot of fun during the day, but we also solve problems, work hard and respect each other.

We are open with each other and strict working hours are not our style - everyone knows what their job is and how much time they need to devote it. We prefer project management style to a hierarchical one and we also have nice offices in the center, our own gym, sauna, etc.

 

Get to know us better at the Company Culture Market: www.cocuma.cz/company/purple-technology (in Czech)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Are you ready for the adventure?

Nothing that fits you well?

We are always looking for a new Purple colleague. When considering a new buddy, we first look at the cultural fit - is s/he Purple, will we simply enjoy being together, is there the energy? Second we look at capabilities and competencies. Being likeable and capable are both important. Yet we never hire capable superhero if we don't like the guy. So if you think you would fit into our Purple band both as a friend and as an expert who gets s***t done, please do get in touch. We'll write / call back, we promise.

Contact us